Даю 12 баллов! 1) У рівнобедреному трикутнику АВС кут С дорівнює 104 градуси. знайти кут В. 2)

Периметр рівнобедреного трикутника дорівнює 3.5 м, а основа 1.3 м. Знайти бічну сторону цього трикутника. 3) знайдіть сторони рівнобедреного трикутника, якщо його периметр дорівнює 14 см і він більший за суму двох бічних сторін на 6 см

Ответы на вопрос

Отвечает Кадацкая Анна.

Ответ:

1.Р=5+7+5=17см

2.(27-13)÷2=7см

3.180-(37×2)=106градусів

4. Пусть основание равно х-2, а боковая сторона х

Тогда:

1)х+х+х-2=31

3х=33

х=33÷3

х=11

2)11-2=9

Подставим :

9+11+11=31

Объяснение: