Щоб засіяти 1м^2 землі, потрібно 40г насіння газонної трави. Кілограм такого насіння коштує

80грн. Скільки коштів знадобиться, щоб засіяти газонною травою клумбу, що має форму круга діаметром 30 м?

Ответы на вопрос

Отвечает Адам Арина.

Ответ:

Дано

1м²-40г=0,04кг

1кг=80грн

d=30м

R=15м

S=πR²

S=3,14×15²

S=706,5м²

706,5×0,04=28,26кг

28,26×80грн=2260,8грн