Сторони трикутника дорівнюють 12 дм, 16 дм і 18 дм. Знайдіть периметр трикутника, сторонами якого є

середні лінії цього трикутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Ахмеров Азат.

Ответ:12 дм : 2 = 6 дм, 16 дм : 2 = 8 дм, 18 дм : 2 = 9 дм, Р = 6 + 8 + 9 = 23 (дм).

Відповідь: 23 дм.