При якому значенні a вектори m (4;a) і n (-5;2) перпендикулярні?


Ответы на вопрос

Отвечает Загинайлов Артем.

Вектори перпендикулярні, якщо скалярний добуток дорівнює нулю

m\cdot n=4\cdot(-5)+a\cdot 2=0\\ \\ -20+2a=0\\ 2a=20\\ a=10

При а = 10 вектори перпендикулярні.