Знайди площу трикутника якщо дві його сторони дорівнюють 3√2 і 2 см а кут між ними 60°​


Ответы на вопрос

Отвечает Решетникова Диана.

Ответ:

1,5√6см²

Объяснение:

а=3√2см

b=2см

<(ab)=60°

S=?

Решение:

S=1/2*a*b*sin<(ab)

sin60°=√3/2

S=1/2*3√2*2*√3/2=1,5√6см²