Основою піраміди DABC є прямокутний трикутник АВС, у якого гіпотенуза АВ дорівнює 29 см, а катет

АС дорівнює 21 см. Бічне ребро DA перпендикулярне до площини основи і дорівнює 20 см. Знайти площу бічної поверхні піраміди.

Ответы на вопрос

Отвечает Бауыржан Дамир.

Ответ:

790см²

Объяснение:

S(∆DAC)=1/2*DA*AC=1/2*20*21=210см²

S(∆DAB)=1/2*DA*AB=1/2*20*29=290см²

∆АВС- прямоугольный треугольник

По теореме Пифагора

СВ=√(АВ²-АС²)=√(29²-21²)=√(841-441)=

=√400=20см.

∆DAC- прямоугольный треугольник

По теореме Пифагора

DC=√(DA²+AC²)=√(20²+21²)=29см.

S(∆CDB)=1/2*CB*DC=1/2*20*29=290см²

Sбок=S(∆DAC)+S(∆DCB)+S(∆DAB)=

=290+210+290=790см²