Функція задана формулою: f(x) = 8 – 3х. Знайдіть: 1) f(0); f(-1). 2) при якому значенні аргументу

значення функції = 5?срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Замура Екатерина.

f(x)=8-3x; 1) f(0)=8-3*0=8-0=8; f(-1)=8-3*(-1)=8+3=11; 5=8-3x; 2) 8-3x=5; -3x=5-8; -3x=-3; x=-3÷(-3)=1; x=1.