= Функція задана формулою у = -x+3. Знайти значення аргументу, якщо значення функції дорівнює -7.

ПОЖАЛУЙСТА НАПИШИТЕ ПО ЭТАПНО КАК РЕШИТЬ ​

Ответы на вопрос

Отвечает Мишина Полина.
Розв'язок: у = -x+3
Функція це f(x) або y, а значення аргументу це x. Тобто y = -7
Підставляємо у функцію її значення: -x+3 = -7
-x = -10
Домножаємо обидві частини на (-1), щоб прибрати (-):
x = 10
Відповідь: 10