внутрішні односторонні кути утворені при перетині двох прямих січною відносяться як 1:3 Знайти

більший з утворених відповідних кутів

Ответы на вопрос

Отвечает Филатов Ваня.

Ответ:135°

Объяснение:Нехай х-коефіцієнт пропорційності, тоді 1х- 1 кут

3х- 2 кут

Оскільки сума односторонніх кутів дорівнює 180° то складемо і розв'яжемо рівняння:

1х+3х= 180

4х=180

х=45°

Отже 1х=45°

3х=45*3=135°