ПОМОГИТЕ Внутрiшнi одностроннi кути при перетинi паралельних прямих сiчною вiдносяться як 11:7.

Знайте цi кути.

Ответы на вопрос

Отвечает Федосенко Максим.

Ответ:

перший кут 110

другий кут 70

Объяснение:

нехай х один Кут тоді

11х перший кут

7х другий кут

(за ознакою паралельності прямих)

11х+7х=180*

18х=180

х=10

тоді перший кут 10*11=110

другий кут 10*7=70

ми недавно це вивчали

якщо не важко зроби найкращою відповідь

а ще там треба писати дано знайти розв'язання