- Складіть рівняння кола: а) 3 діаметром AB, якщо А(-1; 5), B(5; -3);​


Ответы на вопрос

Отвечает Схождение Развал.

Ответ:

Рівняння кола

(x-a)ˆ2+(y-b)ˆ2=Rˆ2

Оскільки центр кола є серединою діаметра, то можемо знайти координати (a;b) центра С кола:

a=\frac{-1+5}{2} =2 ; b=\frac{5-3}{2} =1

Отже, С (1; 3)

Радіус кола = відрізку АС. Тоді R^{2} =(2+1)^{2} +(1-5)^{2} =25

Отже, шукане рівняння має вигляд

(x-2)^{2} +(y-1)^{2}=25

Объяснение: