Точка s рівновіддалена від сторін трапеції та знаходиться на відстані √7 см від її площини .

знайдіть відстань від точки s до сторін трапеції , якщо висота трапеції дорівнює 6√2

Ответы на вопрос

Отвечает Ильин Тимофей.

Объяснение:

SO=√7 cм перпендикуляр к плоскости трапеции(АВСD)

диаметр вписанной окруюности КN равен высоте КN=6√2.

SN - расстояние до стороны АD , SN⟂AD.

тогда по теореме о трёх перпендикулярах

ON ⟂АD.

O - центр вписанной окружности

ОN=KN:2=6√2:2=3√2 см

∆SON - прямоугольный:

SN=√(SO²+ON²)=√((√7)²+(3√2)²)=

=√(7+18)=√25=5 см

ответ: 5 см