Знайдіть площу круга, описаного навколо правильного трикутника зі стороною 4 см.


Ответы на вопрос

Отвечает Паскевич Кристина.
R=4*√3/3
S=3*(4*√3/3)в квадрате *√3/4=4√3см в квадрате