чы існує паралельне перенесення при якому точка L (3;-5) переходить у точку N(1;-4) а точка F(0;0)у

точку H(-2;-1) ?. обьясните плиз

Ответы на вопрос

Отвечает Палюткин Женя.

Ответ:

Объяснение:

паралельне перенесення

x'=x+a

y'=y+b

c(a;b)  - вектор, на який здійснюється перенесення. Знайдемо вектор переносу для кожної з пар точок, якщо результати співпадуть - то існує.

L в N

1=3+a         a=-2

-4=-5+b      b=1

F в H

-2=0+a'          a'=-2

-1=0+b'           b'=-1

Результати не співпали, значить не існує такого паралельного перенесення