Периметр рівнобедрянного трикутника 30 см, а основа 12см. Знайти бічну сторону Помогите пж


Ответы на вопрос

Отвечает Намазбаева Ляззат.

9 см

Объяснение:

кожне стегно, тому що основа 12см

Отвечает Сургутская Кристина.

Ответ:

9 см    9 см

Объяснение:

30-12=18 (см) сума бічних сторін

18:2=9 (см) бічна сторона