Основи рівнобічної трапеції 12 смі 18 см. Записати довжину середньої лінії трапеції.​


Ответы на вопрос

Отвечает Мальцев Данил.

Ответ: 15см

Объяснение:

Средняя линия трапеции равна половине суммы ее основ:

m=(a+b)/2=(12+18)/2=15cм