бісектриса ВК трикутника ABC ділить сторону AC на відрізки AК і КC Знайти довжину відрізка КС якщо

АВ-6 см BC-9 см AC-10 см​

Ответы на вопрос

Отвечает Загуляева Антонина.

Ответ:

6 см.

Объяснение:

Бісектриса трикутника ділить протилежну сторону на частини, пропорційні прилеглим сторонам.

Нехай КС=х см, тоді АК=10-х см.

АВ/АК=ВС/КС;  6/(10-х)=9х

6х=90-9х

15х=90;  х=6;  КС=6 см