знайдіть довжину висоти трикутника, проведеної до більшої сторони, якщо сторони трикутника

дорівнюють: 29 см, 25 см і 6 см​

Ответы на вопрос

Отвечает Исаевна Нуржамал.

Ответ:

∆АВС, АВ=29, ВС=25, АС=6 Равс (29+25+6)/2=30, площадь АВС=Р*(р-АВ)*(Р-ВС)*(Р-АС)) =(30*1*5*24)=60 висота ВН на АС=2*ПЛОЩАДЬ АВС/АС=2*60/6=20

Объяснение:

если что помогу))