Знайдіть координати середини відрізка АВ, якщо А(4; - 11), В(-4;0)​


Ответы на вопрос

Отвечает Пигасев Даниил.

Ответ: х=(4-4)/2=0, у=(0-11)/2=-5,5. Координата середины (0;-5,5).

Объяснение: