Одна сторона трикутника на 39 менша від другої і у 3 рази менша від третьої. Знайдіть сторони

трикутників якщо його периметр дорівнює 189 см помогите очень надо ​

Ответы на вопрос

Отвечает Көмекбай Шұғыла.

Ответ:

1=x-39

2=x

3=3×(x-39)

P=189

P=a+b+c

x-39+x+3×(x-39)=189

x+x-39+3x-117=189

5x=189+117+39

5x=345

x=345÷5

x=69

69-39=30

3×30=90

30+69+90=189

189=189

ответ 1=30, 2=69, 3=90