Пириметр рівнобедреного ткикутника 22см знайти бічну сторону якщо основа =6см​


Ответы на вопрос

Отвечает Ильясов Булат.

Ответ:

8 см

Объяснение:

22-6=16 (см) сума бічних сторін

16:2=8 (см) бічна сторона