Відрізок BD - Медіана тиркутника ABC. Знайдіть Координати вериши С,якщо А(-1,7) D (3,1)


Ответы на вопрос

Отвечает Базан Вова.

Ответ:

С(7;-5)

Объяснение:

Хс=Хд+(Хд-Ха)=3+(3-(-1))=7

Ус=Уд+(Уд-Уа)=1+(1-7)= -5