7. Дві сторони трикутника площею 6✓3 см^2 дорівнюють 4 см і 6 см. Знайдіть кут між цими сторонами.​


Ответы на вопрос

Отвечает Усков Андрей.

Ответ:

60° или 120°

Объяснение:

Дано:

Треугольник

а=4см

b=6см

S=6√3

<(аb)=?

Решение

S=½*a*b*sin<(ab)

sin<(ab)=2S/(ab)=2*6√3/(4*6)=√3/2

<(ab)=arcsin√3/2=60° или 120°