Рериметр трикутника дорівнює 48см. Знайдіть сторони трикутника, якщо вони пропорційні числам 4,5 і

7. пожалуйста помогите ​

Ответы на вопрос

Отвечает Чингин Никита.

Периметр це сума всіх сторін. Нехай х - коефіцієнт пропорційності, тоді сторони трикутника дорівнюють 4х, 5х і 7х. Складаємо рівняння:

4х + 5х + 7х = 48

16х = 48

х = 48 / 16

х = 3

-----------------------

4 · 3 = 12 (см) — одна сторона;

5 · 3 = 15 (см) — друга сторона;

7 · 3 = 21 (см) — третя сторона.

Відповідь: сторони трикутника дорівнюють 12 см, 15 см і 21 см.

Отвечает Войтюк Полина.

Объяснение:

4+5+7=16 частин

48:16=3 см 1 частина

Сторони трикутника 4*3=12 см;  5*3=15 см  і 7*3=21 см.