100 БАЛЛОВ знайти площу трикутника зі сторонами 6 см і 5 см і кутом 135 градусів між ними


Ответы на вопрос

Отвечает Жукова Ксюша.

Ответ:

10.5

Объяснение:

площадь равна =

 \frac{1}{2} ab \times  \sin( \alpha )

значит

 \frac{1}{2}  \times 6 \times 5 \times 0.7 = 10.5