Знайдіть кут при основі рівнобедреного трикутника, якщо кут при вершині дорівнює 76º.


Ответы на вопрос

Отвечает Соколов Никита.

Відповідь:

52

Пояснення:

180-76=104(сума 2-х кутів при основі)

104/2=52(за властивостю рінобедреного трикутника кути при основі рівні)