Знайдіть периметр рівнобедркного трикутника ,якщо його основа 12 см,а бічна на 3 см менша від основи


Ответы на вопрос

Отвечает Фаустов Руслан.
Основа -12см
Бічна сторона -(12-3)=9см
Оск. трик рівнобердрений, то 2 бічна сторона також 9. Тоді периметр трикутника=9+9+12=30см