Знайдіть координати середини відрізка AB,якщо А(-5 0) В(-1 -4)


Ответы на вопрос

Отвечает Виролайнен Юрий.

Ответ:

O(-3;-2)

Объяснение:

x=-5+(-1)/2=-3

y=0+(-4) /2=-2