Знайти усі кути трикутника АВС, якщо їхні градусні міри відносяться як 3:2:4. 80°, 60°, 40° 40°,

60°, 80° 60°, 40°, 800 80°, 40°, 60°

Ответы на вопрос

Отвечает Суминова Анастасия.

Ответ:

60°, 40°, 80°

Объяснение:

Сума кутів трикутника становить 180°. Нехай ∠1=3х°,  ∠2=2х°,  ∠3=4х°, тоді 3х+2х+4х=180;  9х=180;  х=20

∠1=20*3=60°;  ∠2=20*2=40°;  ∠3=20*4=80°