Знайдіть гіпотенузу прямокутного трикутника, якщо катети дорівнюють √3 см і 1 см​


Ответы на вопрос

Отвечает Родионов Рома.

Ответ:

2

Объяснение:

c^2=a^2+b^2

c^2=3+1

c^2=4

c=2