Знайдіть кут трикутника якщо два з них відносяться як 3:5,а третій кут дорівнює 60


Ответы на вопрос

Отвечает Судомойкина Лида.

х°- одинична міра кута

нехай 3х - перший кут

тоді 5х - другий кут

3х+5х+60=180, оскільки сума кутів трикутника 180 градусів

8х=120

х=120/8=15°

3×15=45°

5×15=75°

відповідь: 1-ий кут - 45 2-ий кут 75