У прямокутному трикутнику катети дорівнюють 15 см та 24 см. Знайти градусну міру кута, який

знаходиться навпроти катета у 24 см. Градусную міру кута округли до цілих. У відповідь подай тільки число *

Ответы на вопрос

Отвечает Саменов Дархан.

Ответ:

По теор. Пифагора находим гипотенузу Гипотенуза равна 64+225=√289= 17 см. Периметр - сумма длин сторон Р= 8+15+17=40 см

Объяснение: