Знайдіть кути рівнобедриного трикутника,якщо один з них на 40см більший від іншого розгляньте два

випадки​

Ответы на вопрос

Отвечает Аидос Аман.

1 випадок:

(Коли вершина на 40° більша)

∠1=∠2=х

∠3=х+40

∠1+∠2+∠3=180°

х+х+х+40=180°

3х=140°

х=46,(6)≈47° - ∠1 та ∠2

х+40=86,(6)≈87° - ∠3

2 випадок:

(Коли кути при основі на 40° більші)

∠3=х

∠1=∠2=х+40°

∠1+∠2+∠3=180°

х+(х+40)+(х+40)=180°

3х=100°

х=33,(3)≈33° - ∠3

х+40=73,(3)≈73° - ∠1 та ∠2

Познач мою відповідь як найкращу, будь ласка))