5. Кут між висотою СМ і катетом СА прямокутного трикутника АВС (< С = 90°) дорівнює 24°.

Знайдіть гострі кути трикутника АВС. помогите пж срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Шелемба Карінка.

Ответ:

66°  24°

Объяснение:

Сума гострих кутів прямокутного трикутника становить 90°

∠А=90-24=66°

∠В=90-66=24°