Один із гострих кутів прямокутного трикутника на 16 ° більший за другий гострий кут. Чому

дорівнює більший гострий кут? помогите пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Лялин Илюшка.

Нехай х—конфіціент пропорційності, тоді

A=x, B=16+x

C=90°

A+B+C=180

x+16+x+90=180

2x=74, x=37

A=x=37

B=16+37, B=53

53°