Знайдіть гострі кути прямокутного трикутника, якщо їхні градусні міри відносяться як 2:7​.


Ответы на вопрос

Отвечает Ястребов Кирилл.

Ответ:

Объяснение:

2x+7x=90°

9x=90°

X=10

2*10=20°

7*10=70°

в-дь: кути трикутника дорівнюють 70°, 20°.