Якщо гіпотенуза прямокутного трикутника дорівнює 10 дм, а один катет з його катетів 5 дм, то другий

катет скільки буде дорівнювати?

Ответы на вопрос

Отвечает Молчанова Милена.

Ответ:

За теоремою Піфагора

c2=a2+b2

-》b=корінь з(c2-a2)=корінь з(10(в квадраті)-5(в квадраті))=5корінь з 3 дм

Объяснение:

вроде так