Кут при основі рівнобедреного трикутника дорівнює 67°, Знайдіть кут при вершині цього трикутника​


Ответы на вопрос

Отвечает Бурмистров Илья.

Ответ:46 градусів

Объяснение:

180градусов - (67*2)=46градусов

При основі у рівнобедреного трикутника кути рівні

Отвечает Назаров Олег.

кут при основі дорівнює
46 градусів
Пояснення:
Оскільки нам дано рівнобедрений то кути при основі будуть рівними
тобто 2 кути по 67 градусів сума всіх кутів трикутника дорівнює 180 градусів звідси маємо таке рівняння
180-(2×67)=180-134=46градусів