У коло, радіус якого дорівнює 7√3 см. Вписано правильний трикутник . Знайдіть його сторони​


Ответы на вопрос

Отвечает Ибрагимова Алена.
Ответ:
21см

Решение:
R=a/√3, где а-сторона треугольника.
а=R*√3=7√3*√3=21см