У ящику лежать 12 червоних і кілька чорних куль. Скільки чорних куль лежить у ящику, якщо

ймовірність того, що вибрана навмання куля є чорною, дорівнює 2/5​

Ответы на вопрос

Отвечает Пилигузов Савелий.

Ответ:

нехай х- кількість чорних куль

тоді ймовірність вийняти чорну рівна х/12+х=2/5 звідси знайдемо х

 \frac{x}{x + 12} =  \frac{2}{5}  \\ 5x = 2x + 24 \\ 3x = 24 \\ x = 8

відповідь : у ящику 8 чорних кульок