Дві сторони трикутника дорівнюють 10 см і 16 см а кут між ними 60° Знайдіть площу трикутника. з

повним поясненням.СРОЧНО!!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Титов Юра.
Нехай а=10,б=16;кут між ними 60 градусів


За формулою площі трикутника-
S=1/2*a*b*sin кута 60 градусів

Підставляємо відомі значення

S=1/2*10*16*корінь з 3 поділено на 2
S=5*16*корінь з 3/2=80*корінь з 3 поділено на 2

Відповідь:80*корінь з 3 поділено на 2