СРОЧНО!Діагональ прямокутника дорівнює 25 см і утворює зі сто­роною кут 36°. Знайти більшу сторону

прямокутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Груздова Софья.

Ответ:

20,23 см

Объяснение:

cosA=AD/AC

AD=AC×cos36=25×0,809017=20,23 см