Внутрішні кути трикутника відносяться як 4 : 5 : 7. Знайдіть зовнішні кути трикутника.​


Ответы на вопрос

Отвечает Высоцкая Валерия.

Ответ:

нехай 180 ° це 10,то кут А=10-4=6

Кут В=10-5=10

Кут С =10-7=3,звідси А:В:С як 6:10:3