Периметир трикутника доривнює 40 см чи може одна з його сторин доривнювати 1)21. 2)20. 3)19​


Ответы на вопрос

Отвечает Попова Кристина.
1) ні, тому що 40-21=19, тобто сума інших сторін буде менше однієї сторони
2) ні, тому зо 40-20=20, тобто дві сторони=одна сторона
3)так, тому що 40-19=21, тобто одна сторона менше, ніж сума двох інших