ПОЖАЛУЙСТА СРОЧНО!!! ДАМ 50 БАЛОВ! За двома катетами трикутника ABC (∠C=90°) знайдіть його

гіпотенузу та гострі кути із точністю до мінут: AC=103 дм, BC=10 дм. (тобто, розв’яжіть прямокутний трикутник).​

Ответы на вопрос

Отвечает Панченко Виолетта.

Ответ:

103,5 дм  ≈85°30`   ≈4°30`

Объяснение:

За теоремою Піфагора

АВ=√(103²+10²)=√(10609+100)=√10709≈103,5 дм

cosB=BC/AB=10/103,5≈0,0966;  ∠B≈85°30`

∠A=90-85°30`≈4°30`