СРОЧНООООООООООООО!!!!! ДАМ 15 БАЛЛОВ! НАПИСАТЬ С ОБЬЯСНЕНИЕМ Основи рівнобічної трапеції

дорівнюють 9 см і 21 см, а бічна сторона 10 см. Знайти синуси кутів при більшій ос­нові.

Ответы на вопрос

Отвечает Лис Настя.

Объяснение:

Равнобокая трапеция

а=21 см

b=9 cм

с=10 см

Найти : sin<альфа

Решение :

sin<aльфа=h/c

Х=(а-b) /2=(21-9)/2=6 cм

h=корень (с^2-х^2)=корень (10^2-6^2)=

=корень (100-36)=64=8 см

sin<альфа=8/10=4/5=0,8