Визнач молекулярну формулу речовини, у якій масова частка карбону 54,4%, оксигену — 36,4%,

гідрогену — 9,1%. Відносна густина випарів цієї речовини за воднем дорівнює 44

Ответы на вопрос

Отвечает Загородняя Алина.

Відповідь:дано w(C)=54.4%

w(O)=36,4%

w(H)=9.1%

формула-?

Масова частка елемента розраховується за формулою

w(ел )= n*Ar(ел )/M(речовини), звідси можна знайти кількість елемента в формулі n=w*M/A

Знайдемо молярну масу речовини

M=D(H2)*M(H2)=44*2=88 г/моль

Тепер знайдемо кількості всіх елементів

n(C)=0,544*88/12=4

n(O)=0,364*88/16=2

n(H)=0,091*88/1=8

Формула речовини С4Н8О2 С3Н7СООН( бутанова кислота)