Допоможіть будь ласка:) З вершини В рівнобедреного трикутника АВС до його площини проведено

перпендикуляр ВК=20см. Знайдіть відстань від точки К до сторони АС, якщо АС= 16см, АВ=ВС=10 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Белоусов Данил.

Ответ: 2√109 см

Объяснение:

во вложении


Отвечает Конаков Ваня.

Все набагато простіше:

Дано: ΔАВС, АВ=ВС=10 см, АС=16 см; ВК⊥АВС,  ВК=20 см. КН - ?

Проведемо висоту ВН (медіану і бісектрису) до АС

АН=НС=АС/2=16/2=8 см.

Δ АВН - прямокутний, АВ=10 см, АН=8 см, тоді  ВН=6 см (єгипетський трикутник)

ΔНКВ прямокутний, КН=√(ВН²+КВ²)=√(36+400)=√436=2√109 см.

Відповідь: 2√109 см.