Помогите решить задачу: з точки до прямої проведено дві похилі, довжини яких дорівнюють 15 дм і

20 дм. Знайти відстань від точки до прямої, якщо відомо, що одна з проекцій на 7 дм більша за другу. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Грачёва Анастасия.

зараз все буде!

^ це 2 маленька щ верху

Объяснение:

h^=15^-х^

h^=202-(x+7)^

225- x^=400-x^-14x-49

14x=126

x=9

h^=15^-9^=144

h=12cм

помогла?