Рівносторонній трикутник сторона якого дорівнює 4 корінь квадратний 2 см.знайти площу


Ответы на вопрос

Отвечает Коваленко Анастасія.

Ответ:

8 \sqrt{3}

Объяснение:

s =  \frac{ \sqrt{3} }{4}{a}^{2}  =  \frac{ \sqrt{3} }{4} (4 \sqrt{2} ) ^{2}  =  \frac{32 \sqrt{3} }{4}  = 8 \sqrt{3}